Młodszy specjalista ds. monitoringu faktur

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland · Customer Success

Description

ZnanyLekarz, czyli?

Największy serwis internetowy ułatwiający pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach, przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Chcesz dołączyć do najbardziej zgranego zespołu (ever) Customer Success i swoją pracą przyczyniać się do zmian (na lepsze) w branży medycznej? Pracować z produktem, który ułatwia pracę lekarzom, a życie pacjentom? Kręci Cię pomoc innym, lubisz rozmawiać z ludźmi, będąc jednocześnie asertywnym i pewnym siebie?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, śmiało czytaj dalej! Jak się u nas pracuje możesz miało podejrzeć na Facebooku i Instagramie oraz YouTubie :)

Czym będziesz się u nas zajmować?

Requirements

Jeśli:

To jest to oferta dla Ciebie! Natomiast nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

Benefits

Oferujemy:

Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Cię do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!


Apply for this job