Junior Marketing Specialist - Lead Generation

Warszawa, Mazowieckie, Poland · Marketing

Description

ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym ułatwiającym pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach, przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.


Obecnie poszukujemy osoby, który swoim doświadczeniem i pomysłami wesprze dział Lead Generation w Polsce.


Chcesz zwiększać grono lekarzy korzystających z kalendarzy on-line, sprawiając, że polska służba zdrowia będzie bardziej dostępna i przyjazna pacjentom, a przy okazji korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań marketingowych?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, dołącz do nas! Jak się u nas pracuje możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie oraz Youtubie :)

Czym będziesz się zajmować?

Twoim głównym celem będzie pozyskiwanie kontaktów do lekarzy i placówek medycznych (B2B) poprzez działania marketingowe, czyli:

Requirements

Jeśli:

jest to oferta dla Ciebie! Natomiast nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

Benefits

Co możemy Ci zaoferować:


Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić do kliknięcia w “Aplikuj”.


Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!


Apply for this job