Junior Marketing Specialist - Customer Experience

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland · Marketing

Description

ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym ułatwiającym pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line NA ŚWIECIE. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma przez ponad 5 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach, przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.


Obecnie poszukujemy kolejnego Junior Marketing Specialist, który swoimi pomysłami i zaangażowaniem wesprze dział Customer Experience.


Chcesz zwiększać grono lekarzy aktywnie korzystających z kalendarzy on-line, sprawiając, że polska służba zdrowia będzie bardziej dostępna i przyjazna pacjentom, a przy okazji korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań marketingowych?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, dołącz do nas! Jak się u nas pracuje możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie oraz Youtubie :)


Czym będziesz się zajmować?

Requirements

Jeśli:

jest to oferta dla Ciebie! Natomiast nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

Benefits

Co możemy Ci zaoferować:


Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza, że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!


Apply for this job